O firmie
Firma Centrum Drzwi Przesuwnych powstała ze względu na zapotrzebowanie naszych klientów na jakościowe różnorodne systemy do drzwi przesuwnych,garderób oraz pozostałych funkcjonalnych mebli do Twojego domu.

Firma CDP jest młodą prężnie rozwijającą się firmą która podjęła współpracę z wieloma dostawcami cieszącymi sie doświadczeniem i renomą na rynku polskim. Nasze towary charakteryzują się wysoką jakością, sprawdzonym wzornictwem i możliwością zastosowania zarówno w typowych jak i wielu niekonwencjonalnych rozwiązaniach miedzy innymi szaf wnękowych.

Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam na szybką realizacje zamówień wykonanych z niezwykła starannością i wysokiej jakości produktów przeznaczonych do wieloletniego użytkowania.

Systemy drzwi przesuwnych firmy ASTIN która jest producentem wysokiej jakości aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. Projektowane przez nas wyroby są obecne na rynku już od 20 lat i cieszą się coraz większą popularnością o czym świadczy export do 18 krajów Europy. Wysoka jakość naszych produktów, ich uniwersalność, funkcjonalność, doskonała ergonomia oraz wytrzymałość ugruntowały naszą pozycję na rynku. Aluminiowe elementy wraz z bogatą gamą wypełnień zostały stworzone tak by pasowały do każdego wnętrza, szafy i garderoby.

Zapraszamy na www.e-cdp.pl