O firmie

Firma CDP Wrocław (wcześniej Indeco-System Wrocław) została założona w 1998 roku we Wrocławiu. Od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy Państwu szafy z drzwiami suwanymi, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble na zamówienie (w tym zabudowy skosów, poddaszy, meble łazienkowe, meble do salonu, drzwi przejściowe przesuwne i podwieszane).

Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi producentami a także temu że posiadamy własną produkcję zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość oferowanych mebli w atrakcyjnych cenach oraz krótkie terminy realizacji.

Projektujemy, produkujemy i montujemy meble głównie dla klientów z Wrocławia i okolic, współpracujemy z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi.  

Przy produkcji drzwi systemowych i mebli nie korzystamy z pomocy podwykonawców!

Nasze usługi świadczymy za pomocą trzech salonów ekspozycyjnych na terenie Wrocławia gdzie wykwalifikowi projektanci zapewniają fachową obsługę i doradztwo. W naszych salonach możecie Państwo obejrzeć możliwe rozwiązania, zapoznać się z bogatą ofertą kolorystyczną, wykonać projekt 3D wymarzonej zabudowy i uzyskać wycenę.

PROJEKT KONCEPCYJNY I WYCENA ZAWSZE SĄ U NAS GRATIS !

Zapraszamy na www.e-cdp.pl

Systemy drzwi przesuwnych firmy ASTIN która jest producentem wysokiej jakości aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych, składanych, rozwieranych i przejściowych. Projektowane przez nas wyroby są obecne na rynku już od 20 lat i cieszą się coraz większą popularnością o czym świadczy export do 18 krajów Europy. Wysoka jakość naszych produktów, ich uniwersalność, funkcjonalność, doskonała ergonomia oraz wytrzymałość ugruntowały naszą pozycję na rynku. Aluminiowe elementy wraz z bogatą gamą wypełnień zostały stworzone tak by pasowały do każdego wnętrza, szafy i garderoby.